Několik slov o mně. S čím vám mohu pomoci?

Od malička jsem byla hodná holka. Po střední škole vysoká, nějaký ten škraloup, ale nakonec se vždy vše vyřešilo.

Poslední roky mi vrtalo hlavou, že práce a to ostatní v životě by mělo dávat nějaký smysl. Zní to, jako otázka motivace, že?

Koučka Míša
Jak vypadá spokojenost?

Jsem sběratelka zážitků, lidských příběhů a idealistka. Prostě věřím, že vše dobře dopadne (ať už to znamená cokoliv). Miluji život v rovnováze, a přece jsem bytost plná protikladů.

Kurz Kouč jsem prošla v Koučinkcentru, první společnosti, která v České republice začala vzdělávat profesní kouče. Už během kurzu jem odkoučovala 35 sezení a na konci obdržela osvědčení ministerstva školství.

Miluji svíčkovou stroganoff, milánské špagety, kávu, svého manžela a naše dvě úžasné děti, které nám rozkvétají před očima.

Začala jsem přijímat, že nejsem taková, jaká bych chtěla být. A i taková se mám ráda. Rozvážný člověk to v dnešní společnosti zaměřené na výkon nemá jednoduché. A kdo má?

A za vše, co mě v životě potkalo děkuji.

Jací jste vy? Co ve svém životě odmítáte? A u čeho se vám uleví, když to konečně přijmete?

Chcete-li se nastartovat a žít diamanty vašeho života každý den, zavolejte. Chcete změnu, jen možná ještě nevíte jakou? Potřebujete průvodkyni v nové životní situaci, jako je například začátek školního roku? Začínáte podnikat? Domluvte si se mnou úvodní konzuptaci. Nebo se prostě jen chcete zbavit té věčné nespokojenosti doma či v práci? I s tím vám během série koučovacích sezení pomůžu.

Aby se výsledek dostavil, doporučuji vám slespoň 6 koučovacích sezení. Pro trvalý účinek navrhuji klientům sejít se 10krát.

Každý má právo žít spokojený život. Vy také.

Těším se na setkání!

Koučka Míša

+420 739 402 616

misa@kouckamisa.cz