Chci žít (ne přežívat) – pásmo přednášek Pohoda doma začíná spokojenou maminkou

V čem je přednáškové pásmo skvělé?

1. Místní odborník vám předá všechny informace.

2. Na koučinku si ihned uvědomíte, jak to chcete mít.

3. Po 2 hodinách odcházíte klidní a plní sil to udělat.

(4. Jako bonus poznáváte další ženy, které řeší podobné věci jako vy.)

 

Na konci června jsem seděla doma a přemýšlela, jak koučink, tuto skvělou metodu osobního rozvoje, přiblížit ještě více lidem. Dokonce i těm, kteří „na koučink nevěří,“ neumí si pod tím pojmem něco představit (mimochodem to chápu, to se prostě musí zkusit) nebo jim jednoduše není příjemné oslovit koučku a jít do konzultace jeden na jednoho.

To, že lidé často mají nějaké nesnáze a nevědí jak je vyřešit, to je fakt. Ale co s tím? Oslovit kouče nebo terapeuta se jim nechce, možná to ještě nikdy před tím nedělali. Nechají se vláčet životem od jednoho břehu k druhému. Nakonec to vždycky nějak dopadne, ne?

Některé ženy, když už nevědí kudy kam, přeci jen na koučovací sezení jdou. Mirka si díky koučinku vyřešila, jak si nastavit učení se s dcerou, která na to nemá hlavu. Andrea pochopila, jak pozitivně může ovlivnit vztahy v rodině, které skřípaly. A Eliška si dokonce nastavila své hranice v práci a doma.

Pro maximální zjednodušení cesty ke koučinku jsme pro vás s místními odborníky Mgr. Janou Divokou, Lukášem Jílkem a prof. RNDr. Alešem Stuchlíkem, DSc., poskládali pásmo přednášek s koučinkem spokojenosti na témata, která vás tolik zajímají.

Jednou za dva měsíce se koná přednáška s koučinkem spokojenosti v Coworkingu BOBR ve Staré Boleslavi. Každý sudý měsíc můžete navíc přijít na neformální setkání lidí z přednášek a koučinků do restaurace Na mostě mezi Brandýsem a Boleslaví. Neformálně „Na mostě“ vám pomáhá udržovat se v pozitivním náboji směřujícím k vašemu vysněnému životu. (Pokud restaurace koncem září nebude otevřena, nejpozději týden předem vás budu zde a na facebooku informovat o změně místa.)

Oba typy setkání se vždy konají poslední středu v měsíci od 20 do 22 hodin.

Věřím, že i vy můžete být spokojeni v životě, máte na to právo. Přihlašte se na přednášku s koučinkem spokojenosti ještě dnes. Děláte to pro sebe.

Objednávky na:

http://kouckamisa.cz/pohoda/jak-se-pripravit-na-skolu/

739402616 nebo misa@kouckamisa.cz

Lukáš Jílek a Míša Prokopová se smějí
Video pozvánka již brzy…
Seznam přednášek:

28.8.2019 / 20.00-22.00 – Jak se připravit na školu

Přednáška s dětskou psychoterapeutkou Janou Divokou a workshop s koučinkem spokojenosti s koučkou Míšou Prokopovou v Coworkingu BOBR, Boleslavská 1384, Stará Boleslav (po předchozí přihlášce vstup 1000 Kč).

30.10. / 20.00-22.00 – Jak v pohodě zvládnout vánoce (finanční gramotnost, vytvoříme si finanční plán)

Přednáška s expertem na finance Lukášem Jílkem a workshop s koučinkem spokojenosti s koučkou Míšou Prokopovou v Coworkingu BOBR, Boleslavská 1384, Stará Boleslav (po předchozí přihlášce vstup 1000 Kč).

25.12.2019 / 20.00-22.00 – Utvořte si osobní vizi na rok 2020!

Přednáška s neurokoučem prof. RNDr. Alešem Stuchlíkem, DSc. a workshop s koučinkem spokojenosti s koučkou Míšou Prokopovou v Coworkingu BOBR, Boleslavská 1384, Stará Boleslav (po předchozí přihlášce vstup 1000 Kč).

Doprovodné akce:

25.9.2019 / 20.00-22.00 – Neformálně „Na mostě“ – Volné setkání lidí z přednášek a workshopů v River Café: Nábřeží 372/2, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (vstup zdarma).

27. 11. 2019 / 20.00-22.00 – Neformálně „Na mostě“ – Volné setkání lidí z přednášek a workshopů – místo ještě vybíráme (vstup zdarma).

Balíček OK

Jestli vám témata přednášek ke spokojenosti nestačí a potřebujete si vyřešit ještě další věci a řešit je rychleji, využijte balíček OK. Získáte tím 10 osobních koučinků spokojenosti s koučkou Míšou (1 koučka + 1 klientka) + všechny 3 přednášky s odborníkem a workshopy s koučinkem spokojenosti (za akční cenu na rok 2019 18.000 Kč)

Jak v pohodě zvládnout vánoce

Táňa má slušný příjem. Její muž také vydělává hezké peníze. Neví sice přesně kolik, ale je to dost na zaplacení hypotéky a tak. Kdysi dávno, když děti byli ještě v plínkách, si udělali rodinnou finanční bilanci. Museli. Tou dobou otáčeli každou korunu.

Teď už je vše jinak. Táňa si může dovolit chodit na kávičky a občas si i něco koupí. Zaslouží si to. O penězích už se s mužem moc nebaví.

Občas, nebo spíš skoro každý měsíc, se stane, že na konci měsíce Táňa nevychází s penězi. Požádá svého muže o příspěvek na domácnost a on jí ho dá. Připadá si trochu divně. Ví, že by měla lépe hospodařit, ale neví jak. Ani se jí do toho moc nechce.

O vánocích pak chce udělat každému radost. Kupuje značkové věci. Všichni to chtějí a všichni to dělají. Tak co. Jenže Táňa si pak vyčítá, že sahá do úspor, která jsou určené na „co kdyby.“ Hlavně, že si všichni vánoce tak hezky užijí.

Tak co. Našli jste se v tom příběhu?

A co když by to šlo udělat i jinak? Bez výčitek a bez divných pocitů při žádání o peníze?

Táňa se zapíše na kurz. Slíbili jí, že za 2 hodiny odejde a bude přesně vědět na čem je a co má dělat. Dokonce se dověděla, že když s přednáškou a wokrhopem nebude spokojená, vrátějí jí hned po kurzu peníze. Nemá co ztratit.

Táňa dostane ne mail podrobnou tabulku. Má příležitost si v klidu doma sednout a promyslet si, kolik stojí jí a její rodinu život.

Začíná jí být jasné, že si možná trošičku žije nad poměry. Ale co s tím?

Na přednášce s Lukášem Jílkem se doví různé metody, jak se dá spořit. Na workshopu s Míšou Prokopovou si vizualizací ujasní, jak chce, aby vypadaly vánoce. Upřímným sdílením s ostatními ženami na kurzu se doví, že ostatní to tak trochu řeší také. Pochopí svůj bludný kruh.

Konečně si doma s mužem otevřeně promlouvají o penězích. Kolik kdo vydělává a kolik kdo utratí. Táně padá velký kámen ze srdce. V klidu si můžou naplánovat vánoce, protože vědí, kolik si mohou dovolit za ně utratit. Všichni říkají, že vánoce jsou hlavně o tom, že je rodina spolu. Plést sice neumí, a tak svetry pod stromečkem asi nebudou. Co tak domácí pralinky? Nebo ručně ušitý polštářek? Jak ten umí být hřejivý a měkoučký.

Zdá se vám to jako science fiction? Přihlašte se na kurz a sami si utvoříte realitu, jakou chcete. Náhle budete vědět proč co děláte. Jak žít spokojený život.

A to nejlepší na konec. Vše se odehrává v komorní skupině 6 žen!

Cena za 2 hodinovou přednášku s koučinkem spokojenosti je 1000 Kč. (Jestli pro vás nebude mít akce žádný přínos, záruka vrácení peněz ihned po přednášce.)

 

Objednávky na: http://kouckamisa.cz/pohoda/prihlaska-vanoce/

na misa@kouckamisa.cz nebo na telefonu 739 402 616.